С какво масло да карам AR 147 2.0 16v.Собственик съм от броени дни на такъв автомобил и трябва да го обслужа.Масло,ремъци и филтри ако сте запознати с цени ще съм благодарен за информацията ви.Ето я и нея ,чакам я да пристигне от Италия.
Известие
Collapse
No announcement yet.
С какво масло да карам AR 147 2.0 16v
Collapse
X
-
С какво масло да карам AR 147 2.0 16v
Last edited by juliano155; d.m.y г., 15:50.Alfa's do't drop oil...they mark their territoryТагове: Няма
-
Първоначално публикувано от Jivko7777 Покажи съобщениеоригинално я дават с Селениа 20К, от там на сетне ти си решаваш!Alfa's do't drop oil...they mark their territory
Comment
-
Щом пристига от Италия поогледай какви лепенки има, с какво масло е карана. Мойта дойде със стикерче ERG, та затова продължавам да си я карам с такова ERG OLIKRON 5W-40. Приеми го само за препоръка.......ти си решаваш.Alfa Romeo 146 1.6 t.s.
Comment
-
Колегата иска мнение, а иначе пазара е богат.
http://www.maslata.info/index.php?op...1-10&Itemid=11
това е списък на всички фирми вносители на масла в България - 116 бр.Alfa Romeo 146 1.6 t.s.
Comment
-
Селения 20К, Селения Рейсинг.
Едно от двете. И тъй като се предполага, че сега ще и се кефиш и ще я понатискаш малко по-вече сигурно - Селения Рейсинг.
Цената е приблизително 150 лв за 5 литра. На теб ти трябват 4.4 литра.
Ремъци и ролки (ангренажен комплект) - приблизително 220-250 лв. консумативи.
100-120 лв. труд за смяната.
Comment
-
Първоначално публикувано от juliano155 Покажи съобщениеС какво масло да карам AR 147 2.0 16v.Собственик съм от броени дни на такъв автомобил и трябва да го обслужа.Масло,ремъци и филтри ако сте запознати с цени ще съм благодарен за информацията ви.Ето я и нея ,чакам я да пристигне от Италия.
не се занимавай с глупости, слагай си хубаво масло, особено на този двигател като твоя.Aprilia Mojito & XTrail '06 T30 QR25 AT
Ex Alfa 156 1.8 TS Sportwagon '00 /Alfa164 2.0 TS /Alfa155 2.0 TS /Alfa33 1.5 4x4
Lancia Ypsilon '02
Comment
-
Първоначално публикувано от Георги Савов Покажи съобщениеКастрол 10В-60!!!!!
водна помпа - задължително !!!Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената
Comment
-
В момента карам със Selenia 20k 10w40 и съм много доволен, с тая разлика че като я нагазиш си опъва и по малко масълце.
Тук мисля че е момента да направя малко офтопик и да питам, какво ще ми кажете за Selenia Racing 10W60 че нещо съм се надъхал сега другия месец да наливам таковаLast edited by Encislav; d.m.y г., 20:55.
Comment
-
Първоначално публикувано от Encislav Покажи съобщениеВ момента карам със Selenia 20k 10w40 и съм много доволен, с тая разлика че като я нагазиш си опъва и по малко масалце.
Тук мисля че е момента да направя малко офтопик и да питам, какво ще ми кажете за Selenia Racing 10W60 че нещо съм се надъхал сега другия месец да наливам такова156 2.4JTD 136+ PS
Comment
Comment